Shtepi me qera - Super ap 2+1 tek rezidenca kodra e diellit 1


Pagesa 650 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 115.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/06/2022 15:07 Post ID: 71682 Lexime 2693

Apartament 2+1 (ka dhe nje dhome exrtra qe perdoret si studio)tek kodra e diellit,REZIDENCA 1 .kati i 4-te e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni + cmimi 650 euro perfshihet dhe nje post parkingu

Njoftimi ID: 71682

Shtepi me qera

690 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc, Ne Bllok (afer Sh.willson) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondi

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk Tek Liqeni I Thate Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Kondicioner **elektro

Me te preferuarat