Shtepi me qera - Super ap 2+1 ne bllok ( andon zako cajupi )


Pagesa 550 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 127.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/06/2022 15:08 Post ID: 71689 Lexime 2660

Jepet super Apartament me qera 2+1 ne Bllok, Rruga Andon Zako Cajupi
Me sip. 130m2
Kati 6 banim
Pallat me ashensor
Plotesisht i mobiluar dhe i kompletuar me cdo gje
Organizohet nga
Ambjent ndenje
Ambjent gatimi
2 dhoma gjumi
1 tualet
Ballkon
Me sistem kondicionimi ngrohje/ftohje
Ne zone te mire, ka prane te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode
Cmimi 550 euro
Per me shume detaje rreth prones na kontaktoni ne nr +

Njoftimi ID: 71689

Shtepi me qera

690 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc, Ne Bllok (afer Sh.willson) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondi

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk Tek Liqeni I Thate Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Kondicioner **elektro

Me te preferuarat