Shtepi me qera - Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 5, 60 m2 210 Euro (Ali Demi)


Pagesa 210 Euro
Ambjenti 1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 14/06/2022 19:59 Post ID: 71807 Lexime 1994

Jepet me qera apartament 1+1 te markata e vjetër në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 60 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-ali-demi-tirane/

ID: 44007

Njoftimi ID: 71807

Shtepi me qera

690 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc, Ne Bllok (afer Sh.willson) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim I Kompletuar | Kondi

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk Tek Liqeni I Thate Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Kondicioner **elektro

Me te preferuarat