Shtepi me qera - Kerkoj vajze per ndarje qeraje


Pagesa 11,000 Leke
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Tirane - Harta
INFO Data: 02/08/2022 16:36 Post ID: 76886 Lexime 972

Kerkoj 1 vajze per ndarje qeraje. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. Kushtet jan qeraja fillestare dhe nje parapages. Vajza kerkohet per kohe afatgjate.
Agent ID: 14538

photo

Njoftimi ID: 76886

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat