Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 2+1 , I mobiluar tek Shkolla e Baletit !


Pagesa 430 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 03/08/2022 12:28 Post ID: 77274 Lexime 88

Jepet apartament me qera 2+1 shkolla Baletit!

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Siperfaqe totale 90 m2 .

Ofrohet i mobiluar .

Cmimi 430 Euro/Muaj

Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni !

Agent ID: 13577

photo

Njoftimi ID: 77274

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat