Shtepi me qera - Jepet Apartament 2+1 Me Qera Ne Don Bosko (ID B220239) Tirane


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 2     Gjendja Bosh
Siperfaqa 100.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa don bosko - Harta
INFO Data: 08/08/2022 17:16 Post ID: 77838 Lexime 591

Tek Don Bosko, ne rrugen Egnatia,prane kishes jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2, kati i 3 banim,pallat i ri 11-katesh, me ashensor, i pa mobiluar(vetem me kundrabufe). Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes, 1 ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti perfundon nga punimet ne fund te muajit Gusht 2022, vendoset ashensori,ofrohet dhe garazh per parkim por cmimi i qerase mujore shkon ne 400 Euro.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare

Jepet me qera 350 Euro

Njoftimi ID: 77838

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat