Shtepi me qera - Jepet apartament me qera


Pagesa 40,000 Leke
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa rruga sotir caci - Harta
INFO Data: 25/09/2022 08:50 Post ID: 81004 Lexime 17335

🏡Jepet apartament me qera 2+1

Informacione per apartamentin: 

🛋️E mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme 

💡Uje dhe drita 24 ore 

👉Me ashensor 


📞📲Te interesuarit te kontaktojn ne numrin tone te telefonit: 


Njoftimi ID: 81004

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat