Shtepi me qera - Jepet Ap 2+1 me Garazhd ne Qender pran Gjimnazit Ismail Qemali


Pagesa 550 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 29/12/2022 10:52 Post ID: 81950 Lexime 3500

☑️Jepet Apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne Qender pran gjimnazit Ismail Qemali , ne nje pallate te ri me ashensor i mobiluar shume mire me parket , me sistem ngrohje/ftohje , dhe pozicion shume te mire


☑️Apartamenti perbehet nga

🔹 2 dhoma gjumi

🔹 1 sallon

🔹 1 kuzhine

🔹 2 Tualete

🔹 1 Ballkon


☑️Apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe ka nje Lokacion Perfekt pasi ndodhet ne nje zone shume te mire pran Qendres , ne zone ke Supermarkete, Dyqane , Lokale, Restorante , kopshte , cerdhe , shkolla , Universitete etj

Agent ID: 80

photo

Njoftimi ID: 81950

Shtepi me qera

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikonstruktuar Me Cdo Gje

850 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parke

Me te preferuarat