Shtepi me qera - Jepet shtepi me qera

Houses for rent

Entrance 1 + 1 completed 2nd floor, main street, light and water 24 h!


Pagesa 17,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 45.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 13/05/2021 10:00 Post ID: 8237 Lexime 4661

Hyrje 1+1 e kopletuar kati i 2,rruge kryesore,drita dhe uje 24 h!


Agent ID: 816

photo

Njoftimi ID: 8237

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat