Shtepi me qera - Jepet me qera garzonjere [ID LM 418]


Pagesa 230 Euro
Ambjenti 0     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 33.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 18/09/2022 17:28 Post ID: 82375 Lexime 4832

Jepet me qera garzonjere. Me ashensor

Adresa: Astir. Rr Sokrat Miho

Siperfaqe: 32.3 m2

Organizohet :
Dhome e bollshme
1 banjo
Ballkon

Ofrohet :
E mobiluar me cdo gje te nevojshme
Me parket

Cmimi : 230€ . 1 qera / 1 garanci
Ne cmim eshte i perfshire dhe adminisitrimi pallatit

[ID LM 418]

Njoftimi ID: 82375

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat