Shtepi me qera - APARTAMENT PER QIRA NE DON BOSKO


Pagesa 330 Euro
Ambjenti 1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 58.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosko - Harta
INFO Data: 18/09/2022 11:27 Post ID: 82527 Lexime 1614

Lokacioni i apartamentit eshte ne Don Bosko
Pozicionohet ne katin e shtate te nje ndertimi te rri me ashensor.
Zoteron siperfaqe prej 58 m2

Organizohet ne:
-sallon dhe ambient gatimi i perbashket
-dhoma e gjumit
- tualet
- ballkon


Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni !


Agent ID:

photo

Njoftimi ID: 82527

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat