Shtepi me qera - Shtepi me qera ne don bosko , tirane

House for rent in don bosko, tirana

The house is in very good condition, it is partially furnished but with the possibility of furnishing as desired, it is located on the 2nd floor of a private house, it has parking facilities and in a very good neighborhood


Pagesa 15,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 05/05/2021 12:18 Post ID: 8279 Lexime 2046

Shtepia esht ne gjendje shum te mir , esht pjeserisht e mobiluar por me mundesi mobilimi sipas deshires , ndodhet ne katin e 2 shtepi private , ka ambiemt parkimi dhe ne lagje shum te mir


Agent ID: 846

photo

Njoftimi ID: 8279

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat