Shtepi me qera - Apartament Me Qera 1+1 tek Ish Parku - pas Globe


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 58.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Vace Zela, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 19/09/2022 09:44 Post ID: 82882 Lexime 1270

Jepet me qira apartament 1+1 tek ish Parku!

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri te mire administruar tek rruga Vace Zela
Ka nje siperfaqe totale prej 62 m2 e organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi, 1 dhoma gjumi,1 tualet. ka drite natyrale, qetesi si zone dhe mundesi parkimi!

Zona eshte plot facilitete per jeten e perditshme si psh: farmaci, supermarket,shkolla.

Apartamenti i shfrytezueshem per familje .

Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion me kontaktoni.
Ju sugjeroj te me kontaktoni sa me shpejt pasi ne kete periudhe ka nje fluks te larte te kerkeses ne Tirane.

Agent ID: 14914

photo

Njoftimi ID: 82882

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat