Shtepi me qera - Apartment 1+1 me qira !


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 67.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
INFO Data: 21/09/2022 15:30 Post ID: 83014 Lexime 1394

Jepet me qera Apartament 1+1.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet nga 1 ambjent ndenje + gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Mobilim bashkekohor.

per me shume info me kontaktoni!

Agent ID: 15194

photo

Njoftimi ID: 83014

Shtepi me qera

38,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

2+1 (brenda Kmp. Mangalem - Ali Dem) Pllt V 2021 - I Ri & I Kompletuar: Dh. Gj Me Parket,

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 **totalisht I Ri (afer Shk. Se Baletit - Rr. Elbasanit) Arredim Premium, Elektro A++,

Me te preferuarat