Shtepi me qera - Jepet me qira Don Bosco 2+1!


Pagesa 380 Euro
Ambjenti 2     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 81.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 25/09/2022 20:54 Post ID: 83020 Lexime 1572

Jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne Don Bosko prane shkolles Vace Zela.
Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri me ashensor.
Eshte i organizuar ne nje sallon te madh dhe dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Agent ID: 15194

photo

Njoftimi ID: 83020

Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

Me te preferuarat