Home for Rent - Jepet me qira Don Bosco 2+1!


Payment 380 Euro
Room | Kitchen 2     Furniture Furnished
Square Feet 81.00
Floor 4
City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Don Bosco, Tirana, Albania - Maps
INFO Data: 25/09/2022 20:54 Post ID: 83020 Reads 1655

Jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne Don Bosko prane shkolles Vace Zela.
Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri me ashensor.
Eshte i organizuar ne nje sallon te madh dhe dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Agent ID: 15194

photo

Njoftimi ID: 83020

Home for Rent

600 Euro

Home for Rent - Tirana

1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Pr

37,000 Leke

Home for Rent - Tirana

Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballko

Me te preferuarat