Shtepi me qera - Jepet me qera Garsoniere


Pagesa 250 Euro
Ambjenti 0     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 20.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 06/10/2022 22:36 Post ID: 83876 Lexime 13040

Jepet me qera Garsoniere

Adresa: Rruga e Elbasanit prane Fakultetit te Ekonomise

Cmimi: 250 euro


20 m2
paguhet muaj i pare dhe muaj i 12 dhe 1 muaj garanci

Agent ID: 14284

photo

Njoftimi ID: 83876

Shtepi me qera

1,200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt Totalisht I Ri: 1+1+bllk (kmpl. Fiori Di Bosco - Don Bosko) Pllt V. 2020 - Parket | Ar

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Apt 2+1+2wc& Depo - Me 3 Post Parkime, Te Joy Residence *teg - 100% I Ri, Arredim Dh

Me te preferuarat