Lista

30,000 Leke

 • 65.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apartament Kati 1 Banim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Apartamenti ndodhet ne pallat te riindertuar ne 2020 lagje e qet ideale per te jetuar. preferohen njerez qe mendon te jeton meckoh te gjat ...

30,000 Leke

 • 65.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Jeper Me Qera Kati 1 Banim Pallat I Ri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Pallati eshte ndertuar prej 2 vjetesh me kushte shum te lira edhe fasad e ventiluar, hyrja eshte e mobiluar me mobilje shum te mire , preferohet 1 familje qe do te jetpj me afat te gjat 3 mua...

700 Euro

 • 130.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Kompleksi Sima Com. Pri+24761

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në unazën e re, kompleksi sima-com.informacion mbi apartamentin:• kati i 7• sipërfaqja e apartamentit 129.97 m2.apartament...

500 Euro

 • 150.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Jepet Me Qera Apartament 2+1, Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet me qera apartament 2+1, unaza e re siperfaqja 150 m2, kati 2 ambient ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon super i investuar, totalisht i mobiluar, parket buze rruge lirohet ...

350 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Astir 2+1+2 Me Qera 350 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet me qira apartament 2+1+2 wc ne astir kati 4 , pallat i ri me ashensor totalisht i mobiluar cmimi 350 euro morina real estate ...

350 Euro

 • 102.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi me qera - Qera,apartament 2+1+2+ Post Parkimi Ne Unaze Te Re Una26729

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Disponojmë apartament 2+1+2+ post parkimi ne unaze te re,prane dy rotondove. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe apartamenti : 102m 2 • jepet vetem per zyra. • kati 4 organizimi i b...

450 Euro

 • 111.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1, Unaza E Re Una27353

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Disponojmë apartament 2+1+2 tualete për qera. apartamenti është i pozicionuar në unazën e re, rezidenca future home. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit...

400 Euro

 • 104.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1, Unaza E Re, Una28763

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Disponojmë apartament 2+1, për qera. apartamenti është i pozicionuar prane fabrikes se miellit, unaza e re informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja bruto: 104m2. • i mobil...

600 Euro

 • 123.00 m2
 • Kati 8
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi me qera - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Buze Rruges Teodor Keko

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Informacion mbi apartamentin kati i 8 • siperfaqja e apartamentit 123.66m • sallonin e ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone • bosh • orjentimi veri-perendim • apa...

500 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Jepet Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 3 banim ne nje pallat te ri me ashensor me siperfaqe 110m te green city, rruga nexho konomi. i inverstuar dhe mobiluar ne menyre perfekte me te gjitha te reja d...

500 Euro

 • 104.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apartament 2+1 Me Qera Ne Astir Prane Vila L (id 4231293)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Id 4231293 ne astir prane vila l jepet me qera apartament 2+1 kati 7 ne pallat te ri me ashensor. siperfaqe 100 m² organizohet : koridor shperndares, dhome ndenieje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 b...

450 Euro

 • 113.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi me qera - Jepet Me Qera Ap 2+1 Buze Rruges Teodor Keko

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Informacion mbi apartamentin:(a4a1) • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 113.01 • sallonin e ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone • bosh • orjentimi jug-perendim...

600 Euro

 • 124.00 m2
 • Kati 8
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi me qera - Jepet Me Qera Ap 2+1 Buze Rruges Teodor Keko (d8a2)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • sipërfaqja e apartamentit 123.66 • sallonin e ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone • bosh • orjentimi veri-lindje • a...

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 1
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apartament 2+1+2+parking Per Qira Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Ne astir, prane spar, jepet per qira apartament 2+1+2, me siperfaqe 90 m2, kati i 1 banim ne nje pallat te ri. apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. ofrohet teres...Shtepi me qera

1,200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt Totalisht I Ri: 1+1+bllk (kmpl. Fiori Di Bosco - Don Bosko) Pllt V. 2020 - Parket | Ar

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Apt 2+1+2wc& Depo - Me 3 Post Parkime, Te Joy Residence *teg - 100% I Ri, Arredim Dh

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë. Pri+24561

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Kompleksi Sima Com. Pri+24761

1,100 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Vile, Xhamllik, Tirane. Pri+24456

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane. Pri+26520

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera 2+1 Apartament - Penthouse, Modern I Ri 2+1+garazhd 2 Makina, Pallat Te Ri,

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Ne Qender Pran Gjimnazit Ismail Qemali

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera,apartament 2+1+2+ Post Parkimi Ne Unaze Te Re Una26729

Me te preferuarat