Lista

500 Euro

 • 300.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

500 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar

Fresku/Linze, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Fresku/Linze", Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 300 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ...

270 Euro

 • 142.00 m2
 • Kati 4
 • 3+1, Bosh

270 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 3 Bosh

Fresku/Linze, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Fresku/Linze", 4.37 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 142 m2, Ambjenti 3 Bosh ...

250 Euro

 • 95.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, Pa Mobiluar

250 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 Pa Mobiluar

Fresku/Linze, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Fresku/Linze", 4.37 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 95 m2, Ambjenti 2 Pjeserisht ...

300 Euro

 • 96.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1, E Mobiluar

300 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar

Fresku/Linze, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Fresku/Linze", 4.37 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe prej 96 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ...

250 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1, E Mobiluar

250 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar

Fresku/Linze, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Fresku/Linze", 4.37 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ...

500 Euro

 • 200.00 m2
 • Kati 2
 • 3+1, E Mobiluar

500 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 3 E Mobiluar

Fresku/Linze, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Fresku/Linze", 4.37 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 200 m2, Ambjenti 3 E Mobiluar ...

500 Euro

 • 300.00 m2
 • Kati 3
 • 3+1, E Mobiluar

500 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 3 E Mobiluar

Fresku/Linze, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Fresku/Linze", 4.37 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 300 m2, Ambjenti 3 E Mobiluar ...

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 1+1++ **garazhd Ne Cmim - 21 Dhejtor (mondiali) Pllt I Ri Me Ashensor || Mobilim Me Po

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Hera E Pare Me Qera: Super Apt 2+1+kzh. Me Vete+2wc**ne 21 Dhjetor (joena) | (verande & Ga

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1+garazhd Super Lux Tek Kopshti Zologjik ( Pavarotti )

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 3+1 Lux Tek Kopshti Zologjik ( Post Prkimi )

22,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Shtepi Private 2+1 Ne Rrugen Pasho Hysa Siper Pallateve Te Magalem

380 Euro

Shtepi me qera - Tirane

🏠 Shtepi Me Qera 1+1🏠

17,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

🔴 Shtepi Me Qera Te Qytet Studenti

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Kopshti Zologjik ( Me Pamje Nga Kopshti Zologjik )

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Liqeni I Thate ( Rruga Ullishtes )

Me te preferuarat