Lista

22,000 Leke

  • 65.00 m2
  • Kati 1
  • 1+1 E Mobiluar

22,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Zone Periferike, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Zone Periferike", 4.84 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 65 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

400 Euro

  • 60.00 m2
  • Kati 1
  • 1+1 E Mobiluar

400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Zone Periferike, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Zone Periferike", 6.98 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 60 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

28,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Gazonjere Te Rruga E Elbasanit

280 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qira / Apa 1+1 / Bulevardi I Ri / Id Ap4011446

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1+garazhd Super Lux Tek Kopshti Zologjik ( Pavarotti )

22,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Shtepi Me Qera Afer Institutit Bujqesor Te Tiranes

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vile Me Qera Ne Tirane Tek Fresku

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap Tek Kopshti Botanik ((((xhamia ))))

80,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Prone Me Qera

Me te preferuarat