Lista bulevardi zogu i pare

300 Euro

  • 25.00 m2
  • Kati 5
  • Garsoniere, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Garsoniere Me Qera, Bulevardi Zogu I Pare, Prane Ministrise Se Drejtes

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet garsoniere me qera, e mobiluar, siperfaqe 25 m², kati i 5 ne pallat te vjeter. garsonierja organizohet nga sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, kondicioner, dhe e shtruar e gjitha me parket. ...Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1+garazhd Super Lux Tek Kopshti Zologjik ( Pavarotti )

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ambient Me Qera Per Zyra Ose Banim

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë. Pri+24561

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Shtepi Private 3+1 Ne Don Bosko

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartamenti 3+1+parkim, Liqeni I Thate, Tiranë. Pri+25049

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qira, Apartament 2+1+ Post Parkimi, Garda, Tirane. Pri+24830

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tiranë. Pri+25579

Me te preferuarat