Lista e pamobiluar

350 Euro

  • 120.00 m2
  • Kati 7
  • 3+1 Bosh

350 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 3+1 Bosh

Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Rruga e Durresit/Zogu i zi", 0.84 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe prej 120 m2, Ambjenti 3+1 Bosh ...

400 Euro

  • 78.00 m2
  • Kati 9
  • 1+1 Bosh

400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 Bosh

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo", 1.25 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 9 dhe ka nje siperfaqe prej 78 m2, Ambjenti 1+1 Bosh ...

380 Euro

  • 93.00 m2
  • Kati 4
  • 2+1 Bosh

380 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 Bosh

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo", 1.02 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 93 m2, Ambjenti 2+1 Bosh ...

e pamobiluar

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kat Me Qera I Nje Vile Ne Tirane

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Rrugen 5 Maj

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Kati I 3 I Nje Vile

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Okazion. Me Qera Apartament 2+1 Ne Pallat Te Ri, Rruga E Kavajes - Perball Kompl Deliorgji

30,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Kerkoj Nje Vajze Per Ndarje Qeraje Te Jete E Punesuar

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament Me Qira 1+1 Ne Bllok

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Brryli ( Tek Elda )

Me te preferuarat