Lista fiori di bosco

700 Euro

  • 95.00 m2
  • Kati 9
  • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apartament Per Qira

Don Bosko, Tirane - Jepet apartament 2+1 tek fiori di bosco. ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor, eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon me pamje te lir...

600 Euro

  • 90.00 m2
  • Kati 2
  • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Tek Fiori Di Bosco Apartament 2+1 Per Qira Id: Billion2608

Don Bosko, Tirane - Id: billion2608 ofrojmë per ju apartament me qira në don bosco tek fiori di bosco. apartamenti eshte i tipologjise 2+1 dhe ndodhet ne kompleksin me te mire dhe me te qete te zones. zona ne te cilen...Shtepi me qera

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare: Kati 2 (2+1) I Nje Vile Afer Amerikan 3 (kombinat - Turgut) Kuzh, & Tu

380 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+kuzh. Me Vete +2 Wc & Garazh (astir - Yzberisht) Pllt I Ri | I Kompletuar | Parket - K

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë ,tiranë. Pri+25772

35,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Rruga Besa Jepet Me Qera Ne Nje Vile, Kati I I-re 2+1+parkim Plotesisht I Nobiluar Ç𝐦

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Rruga Fortuzi Jepet Me Qera Kati I I-re I Nje Vile 1+1, E Mobiluar Ç𝐦𝐢𝐦𝐢 350

520 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Brand New: 1+1 Fiks Te Selvia (aldenti - Qender) Pllt I Ri (kati 9, Me Pamje) Tot. I Inves

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Hera E Pare Me Qera: 2+1+2wc & **1 Post Parkimi (qsut - Fakulteti I Mjeksise) Pllt V 2022

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc (liq. I Thate - Rr. Peti) Pllt I Ri (k.5, Ashensor) Me Super Pamje ** I Arreduar +

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Me Qera: 2+1 Fiks Perball Drj. Policise (myslym Shyr) I Mobiluar, Parket - Kondicioner** K

Me te preferuarat