Lista jo agjensi

45,000 Leke

  • 95.00 m2
  • Kati 10
  • 2+1 E Mobiluar

45,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "21 Dhjetori/Rruga e Kavajes", 1.31 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 10 dhe ka nje siperfaqe prej 95 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

370 Euro

  • 104.00 m2
  • Kati 10
  • 2+1 E Mobiluar

370 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Rruga e Durresit/Zogu i zi", 1.35 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 10 dhe ka nje siperfaqe prej 104 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

250 Leke

  • 64.00 m2
  • Kati 3
  • 1+1 E Mobiluar

250 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio", 1.97 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 64 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

jo agjensi

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Lokacion Premium: 2+1+bllk (liqeni- Gambero) ++ Me Parkim Personal** >>ashensor || Arredim

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

28,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Gazonjere Te Rruga E Elbasanit

280 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qira / Apa 1+1 / Bulevardi I Ri / Id Ap4011446

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1+garazhd Super Lux Tek Kopshti Zologjik ( Pavarotti )

22,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Shtepi Me Qera Afer Institutit Bujqesor Te Tiranes

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vile Me Qera Ne Tirane Tek Fresku

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap Tek Kopshti Botanik ((((xhamia ))))

80,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Prone Me Qera

Me te preferuarat