Lista kongresi i manastirit

25,000 Leke

 • 60.00 m2
 • Floor 5
 • , Emty

📄 Home for Rent - 🏡 Jepet Apartament Bosh 1+1 Me Qera Te Oxhaku, Tiranë

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirana - 🏡 jepet apartament bosh 1+1 me qera te oxhaku, tiranë 🏷 Çmimi: 25.000 lekë në muaj 📐 sipërfaqe: 60 m2 🔲 bosh 5️⃣ kati: 5 ☎️ kontaktoni tani për një vizitë n...

250 Euro

 • 50.00 m2
 • Floor 0
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Kerkoj Shtepi Me Qera Per Studente

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirana - Pershendetje kerkojme shtepi me qera, max 3 persona , te jete e mobiluar si dhe cmimi 250-300 mije leke te vjetra maksimumi....

400 Euro

 • 80.00 m2
 • Floor 2
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Afer Pediatrise, Jepet Me Qera Apartament 2+1.

Zone Periferike, Tirana - jepet me qera apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin 2 dhe organizohet ne: -ambient ndenje dhe kuzhine; -2 dhoma gjumi; -1 tualet; apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha ku...

400 Euro

 • 70.00 m2
 • Floor 3
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Pediatria

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirana - 🏡jepet me qera apartament 2+1dhenbsp;📍pediatria, rruga kongresi i manastirit , perballe godines se ish alb telekomit ne te njejten godine me biblioteken mjekesoresip:70 m22 dhoma gjumidhenbsp;ka...

500 Euro

 • 95.00 m2
 • Floor 4
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Apartament 2+1 Tek Pediatria, 500 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirana - 🏠jepet me qera apartament 2+1 rr kongresi manastirit, spitali i femijeve 🏗kati i katert (ne pallat me ashensor) -siperfaqe :95m2 🛋organizohet: - sallon ndenje - ambient gatimi ...

400 Euro

 • 75.00 m2
 • Floor 3
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Apartament 2+1 Me Qera , Rruga Kongresi Manastirit , 400 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirana - Apartament 2+1 me qeraapartamenti eshte i organizuar : salloni,ambienti i gatimit ,korridori,2dhoma gjumi, tualetidhenbsp;siperfaqe totale :75m2apartamenti ndodhet ne katin e 3pallat egzistuesdhenbsp;...

45,000 Leke

 • 79.00 m2
 • Floor 4
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Gjimnazi Cajupi , Rr Kongresi Manasti

Brryli, Tirana - Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5 katesh . perbehet nga 2 dhoma gjumi , ambjent ndejtje dhe kuzhine plotesisht e mobiluar ne gjendje shume te mire . apartamenti ndodhet ne nje nga z...

350 Euro

 • 50.00 m2
 • Floor 2
 • , Emty

📄 Home for Rent - Qera ,ambient Biznesi , Rruga Kongresi I Manastirit, Tiranë.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirana - Ambienti ndodhet tek rruga kongresi i manastirit, tirane. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja: 50 m2. • kati 2. organizimi: • 2 ambiente • 1 tualet • 1 ballkon • fasadë xha...

400 Euro

 • 84.00 m2
 • Floor 4
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Periatria Ndodhet Tek Rruga Kongresi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirana - Jepet me qera apartament. apartamenti ka mobilim bashkekohore. ndodhet ne pallat ekzistues pa ashensor. per nje vizite ne prone na kontaktoni! agjensi imobilare. ...

40,000 Leke

 • 130.00 m2
 • Floor 4
 • , Emty

📄 Home for Rent - Jepet Ap Me Qera Prane Spitaleve

Brryli, Tirana - Jepet apartament me qera te rruga kongresi manastirit prane gjimnazit "andon zako cajupi" kati 4 pallat i ri me ashensor. apartamenti jepet bosh dhe eshte e pershtatshme per banim ose zyra. ndahet ne ...

400 Euro

 • 70.00 m2
 • Floor 3
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 400 Euro , Rruga Kongresi Manastirit Pra

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirana - Jepet me qera apartamenti 2+1 400 euro , rruga kongresi manastirit prane albtelecom.ndodhet ne katin e 3 pallat egzistues.ka nje siperfaqe prej 70m2.organizimi: korridor, sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi...

1,300 Euro

 • 350.00 m2
 • Floor 2
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Me Qera Vile Per Banim, Biznes Ne Vile 6+1 Id Plm 11128

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirana - vile: 2 kateshe zona: xhamlliku / oxhaku / profarma me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/suyiypmrpz2curza7 siperfaqe neto: 350 m2 siperfaqe bruto: 350 m2 kati 2 ashensor: jo 6 dhom...

1,300 Euro

 • 351.00 m2
 • Floor 2
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Vile Me Qira, 2 Kate, Rruga Bardhyl, 1300 Euro

Brryli, Tirana - Agjencia morina jep me qira vile 2 kateshe, rruga bardhyl – prane qsut, 1300 eurodhenbsp;• tipologjia: vile 2 kates• adresa: rruga bardhyl• e mobiluar• vile private• siperfaqe 350m²•dhe...

700 Euro

 • 110.00 m2
 • Floor 5
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Me Qira: Super Apartament 2+1+ 1 Post Parkimi/ Rezidenca Zirkon

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirana - Jepet me qira: apartament 2+1+ post parkimi/ rezidenca zirkon/ rr” kongresi manastirit” ▪︎ apartament 2+1+2 ndodhet në kt e v -banim, me sip. 110 m², i organizuar në sallon ndenje dh...Home for Rent

1,000 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc & Post Parkimi ( Bllok - Alpet ) *k5, Ashens | Parket, Sis. Ngrohje, Tualete Te Re

700 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1+2wc ( Qender - 15 Kateshi ) K.2, Pllt V 2013 - Apt I Madh & I Kompletuar | Sis Chiller

450 Euro

Home for Rent - Tirana

Ne Fund Te Rruges 5 Maji, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Proces Mobilimi. 450 Euro

46,000 Leke

Home for Rent - Tirana

Rruga Mine Peza Prane Karburant Gazhelit, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar.46,000 L

800 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1 ( Petro Nini - Rr. Kosovareve | Liqeni ) K.10, Ashens, & Super Pamje | Arredim Modern,

800 Euro

Home for Rent - Tirana

H. E Pare Me Qera: 3+1+kuzh Me Vete+2wc ( Mine Peza - Prokuroria ) I Kompletuar & Me Sh Ha

400 Euro

Home for Rent - Tirana

Me Qera: 2+1 ( Don Bosko ) Kati 4, Ashen. - Apt I Kompletuar, Mobilim Cilesor | Kuzh. Me C

1,700 Euro

Home for Rent - Tirana

Deluxe 🥂 2+1+2wc & 2 Poste Parkime ( Galeria - 150m Pas 15kateshit, Qender ) Investim P

5,950 Euro

Home for Rent - Tirana

Luxury Villa ( O₂ Residence - Farke ) Dizajn I Rafinuar | Kualitet Elitar - Pishine & Pa

Me te preferuarat