Lista materniteti i ri

370 Euro

 • 135.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

370 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Brryli/Rruga Bardhyl", 0.07 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 135 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ...

350 Euro

 • 94.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1, E Mobiluar

350 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio", 2.13 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 94 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ...

390 Euro

 • 127.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1, Bosh

390 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 Bosh

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Brryli/Rruga Bardhyl", 2.13 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe prej 127 m2, Ambjenti 2 Bosh ...

500 Euro

 • 107.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

500 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Brryli/Rruga Bardhyl", 1.82 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 107 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ...

materniteti i ri

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1 Te Fshn (st. Trenit) - Pllt I 2015 || Mobilim Cilesore || Kondicioner || Kuzhine E

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera Elitare: Super Apt 2+1+**2 Verand. (qender - Rr. Barrikadave) 80k Euro Investim **pll

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1+garazhd Super Lux Tek Kopshti Zologjik ( Pavarotti )

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Kopshti Zologjik ( Me Pamje Nga Kopshti Zologjik )

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë. Pri+24561

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 1+1 Tek Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 Ngjitur )

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Kompleksi Sima Com. Pri+24761

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga E Bogdanëve, Tiranë 750 € /muaj Id: Pro23902

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1+2 Tek 21-shi Rezidenca Alba

Me te preferuarat