Lista mihal grameno

400 Euro

 • 150.00 m2
 • Kati 2
 • 3+1 E Mobiluar

400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 3+1 E Mobiluar

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 1.57 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 150 m2, Ambjenti 3+1 E Mobiluar ...

330 Euro

 • 91.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 E Mobiluar

330 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 1.57 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 91 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

250 Euro

 • 60.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1 E Mobiluar

250 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Rruga e Elbasanit/Ambasada USA", 1.07 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 60 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

1,200 Euro

 • 900.00 m2
 • Kati 4
 • 4+1 E Mobiluar

1,200 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 4+1 E Mobiluar

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 1.57 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 900 m2, Ambjenti 4+1 E Mobiluar ...

1,200 Euro

 • 300.00 m2
 • Kati 4
 • 5+1 E Mobiluar

1,200 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 5+1 E Mobiluar

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 1.07 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 300 m2, Ambjenti 5+1 E Mobiluar ...

mihal grameno

Shtepi me qera

245 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 I Pabanuar Me Pare Tek Rr. E Barrikadave (afer Qendres) I Mobiluar (kati 2) Ndricim Sh

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1+2wc+bllk (ali Dem - Super Kompleks) Me Ashensor | Mobilim Cilesi Premium | Parket

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Liqeni ( Pavarotti ) Parkim

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

26,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Okazion. Gazoniere E Re Ne Pallat Te Ri Prane Rruges Se Barrikadave

18,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Apartament 1+1 Me Qera

290 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk, I Ri (fundi Blv. Te Ri - Jordan Misja) Mobilim Bashkekohore // Parket || Ko

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera,duplex. 21 Dhjetori

25,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Me Siperfaqe 71m2 Ne Rrugen Teodor Keko Ne Astir Prane Bar A

Me te preferuarat