Lista ndarje qeraje

117 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Ndarje Qeraje 2+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. shtepia eshte 2+1 e mobiluar me kushte bashkohore. vajza e interesuar do te ndaj dhomen me nje goc tjeter. shtepia ndodhet ne hyrje te myslym shyrit prane bkt....

300 Euro

 • 65.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Ndarje Qeraje

Don Bosko, Tirane - Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje. shtepija eshte private 1+1 e mobiluar me kushte teper moderne. me oborr, me kondicjoner te dyja dhomat. qeraja eshte 300 euro total. momentalisht jeton 1 vajze dhe ...

30,000 Leke

 • 12.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Kerkoj vajza per ndarje qeraje ne astir shtepia me kushte shum te mira …2+1+2 qeraja 300 ...

12,500 Leke

 • 85.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Kerkoj Nje Djal Per Ndarje Qeraje

Don Bosko, Tirane - Kerkoj nje dajl per ndarje qeraje shtepia eshte 1+1 dhe eshte e kompletuar ndodhet ne don bosko dhe eshte shume e mir shtepi private te interesuarit te kontaktojn ne watcup 0682203391 ...

8,400 Leke

 • 100.00 m2
 • Kati 1
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Ndarje Qeraje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Ndarje qeraje shtepia 2+1 100m2 me te gjitha kushtet ne zonen e 21 dhjetorit ne kryqezim jemi 4 goca kerkojme te bashkohet dhe nje goce tjeter qeraja 84 per person...

20,000 Leke

 • 45.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Kerkoj Djale Per Ndarje Qeraje

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - Kerkoje nje djale per ndarje qeraje. djali te jet i rregullt. shtepia ndodhet ne misto mame. qeraja eshte 200 mije. shtepia po ashtu eshte e rregullt dhe me te gjitha kushtet per me shume kontak...

103 Euro

 • 50.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Ndarje Qeraje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Kerkojme nje vajze te rregullte per ndarje qeraje . shtepia eshte 2+1 me te gjitha kushtet . qeraja eshte 103 euro ne muaj . faleminderit ...

30,000 Leke

 • 13.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Kerkoj 1 vajz per ndarje qeraje ne astir..shtepia 2+1+2 me kushte shum te mira..qeraja 300 jemi 3 vajza ...

50,000 Leke

 • 120.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Ndarje Qeraje / 2 +1 / Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Kërkojmë një gocë për ndarje qeraje. shtëpia është në kompleksin e ri në zonën e astirit, me kushte shumë të mira. vajza të jetë për qëndrim afatgjatë, te jete e pastër dhe e rregul...

100 Euro

 • 120.00 m2
 • Kati 8
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Ndarje Qeraje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Kerkoj 2 vajza per ndarje qeraje per ne 15 prill. shtepia eshte 2+1 , ne total do te jetojne 3 vajza. vajzat qe do vijne do rrin ne dhome bashke. qeraja eshte 117 secila, pa drita, uje, shkalle dhe in...

23,000 Leke

 • 55.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Ndarje Qeraje

Don Bosko, Tirane - Kerkoj 1 vajz per ndarje qeraje, shtepia ndodhet perball vizion plus 1+1 23000lek total shtepi private...

10,000 Leke

 • 100.00 m2
 • Kati 1
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Pershendetje ! kerkoj 2 goca per ndarje qeraje ne misto mame te pallatet Çabej.kushtet e apartamentit jane shume te mira (2+1+2tualete) qeraja 30000 leke ne total....Shtepi me qera

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare: Kati 2 (2+1) I Nje Vile Afer Amerikan 3 (kombinat - Turgut) Kuzh, & Tu

380 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+kuzh. Me Vete +2 Wc & Garazh (astir - Yzberisht) Pllt I Ri | I Kompletuar | Parket - K

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë ,tiranë. Pri+25772

35,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Rruga Besa Jepet Me Qera Ne Nje Vile, Kati I I-re 2+1+parkim Plotesisht I Nobiluar Ç𝐦

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Rruga Fortuzi Jepet Me Qera Kati I I-re I Nje Vile 1+1, E Mobiluar Ç𝐦𝐢𝐦𝐢 350

520 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Brand New: 1+1 Fiks Te Selvia (aldenti - Qender) Pllt I Ri (kati 9, Me Pamje) Tot. I Inves

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Hera E Pare Me Qera: 2+1+2wc & **1 Post Parkimi (qsut - Fakulteti I Mjeksise) Pllt V 2022

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc (liq. I Thate - Rr. Peti) Pllt I Ri (k.5, Ashensor) Me Super Pamje ** I Arreduar +

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Me Qera: 2+1 Fiks Perball Drj. Policise (myslym Shyr) I Mobiluar, Parket - Kondicioner** K

Me te preferuarat