Lista pa agjensi

25,000 Leke

 • 90.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 2+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze, Tirane - Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mire administruar uji dhe drita 24 ore pa...

250 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 2+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze, Tirane - Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mire administruar uji dhe drita 24 ore pa...

220 Euro

 • 95.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 1+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze, Tirane - Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 totalisht i mobiluar modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mire administruar, pallati eshte me termoizolim...

270 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 2+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze, Tirane - Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mire administruar, uji dhe drita 24 ore p...

220 Euro

 • 95.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 1+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze, Tirane - Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mire administruar uji dhe drita 24 ore pa...

450 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 🏢 Rruga Dibres ,200m Mbi Spitalin Amerikan 2 Jepet Me Qera Aparta

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - 🏢 rruga dibres ,200m mbi spitalin amerikan 2 perballe bkt-s , ne katin e 6-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mire administruar, jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 110𝐦2 i mobi...

30,000 Leke

 • 75.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apartament Me Qera Ne Astir 1+1 (30,000 Leke)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet me qira apartament 1+1 ne astir, zona ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire-administruar me ashensor ne katin e 3-te . organizohet ne sallo...

25,000 Leke

 • 110.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1, Bosh

📄 Shtepi me qera - Apartament 2+1 Me Qera, Pa Agjensi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Apartament me qera bosh, pa komision pa aghensi...

240 Euro

 • 40.00 m2
 • Kati 1
 • Garsoniere, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Garsoniere Me Qera Tek Hoxha Tahsim (id Bg47) Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Tek hoxha tahsim, prane optika roma, jepet me qera garsoniere, me siperfaqe 40 m2, 1 tualet, kati i 1, pa ballkon, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre modeste. k.t. tarife sherbimi agjen...

400 Euro

 • 80.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 🏢rruga Elbasanit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar.400 Euro

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - 🏢rruga elbasanit , prane pallatit te brigadave jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 80 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ...

37,000 Leke

 • 90.00 m2
 • Kati 1
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 🏢rruga E Zallit Prane Kodres Se Diellit Nr 2 Jepet Me Qera Apartam

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - 🏢ne zonen e selites ,rruga e zallit prane kodres se diellit nr 2 jepet me qera apartament 2+1+2 ,me siperfaqe 90 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gj...

300 Euro

 • 50.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 🏢rruga Babe Rexha Pas Qendres Globe , Jepet Me Qera Apartament 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - 🏢rruga babe rexha pas qendres globe , jepet me qera apartamentdhenbsp; 1+1, me siperfaqe 50 dhenbsp;dhenbsp;𝐦2, idhenbsp; mobiluar . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenjedhenbsp; e ngreni...

350 Euro

 • 60.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 🏢 Ne Kryqezimin E Rruges Se Dibres Me Rrugen Niko Avrami Jepet Me

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - 🏢 ne kryqezimin e rruges se dibres me rrugen niko avrami , prane hotel gjilani , jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie ,...

320 Euro

 • 60.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apartament Me Qera 1+1 Tek Ali Demi (id B210346) Tirane

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Ne ali dem, prane rosmanlala, jepet me qera apartament 1+1, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 60 m2, kati i 3, pallat i ri, me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore. j.m. tarife sherbimi agjens...Shtepi me qera

38,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

2+1 (brenda Kmp. Mangalem - Ali Dem) Pllt V 2021 - I Ri & I Kompletuar: Dh. Gj Me Parket,

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 **totalisht I Ri (afer Shk. Se Baletit - Rr. Elbasanit) Arredim Premium, Elektro A++,

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1+garazhd Super Lux Tek Kopshti Zologjik ( Pavarotti )

37,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

🏢ne Zonen E Selites Prane Kodres Se Diellit Nr 2 Jepet Me Qera Apartament 2+1+2+post

40,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

🏢rruga Fortuzi, Prane Ministrise Se Drejtesise Jepet Me Qera Apartament 1+1, I Mobilu

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1+2wc ( Eleonora - K. E Diellit ) I Kompletuar: Parket, Kondicioner -- Elektrosh. Fu

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+bllk ( Sh. Willson - Posta 8 ) K.3, Ashensor | I Kompletuar: Mobilim Cilesor, Sis. Chi

35,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare: 2+1 ( Fresk - Spar 2 ) K.3 - Totalisht I Ri & I Kompletuar - Kondicion

360 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete & Oborr - K. E Parisit (prane Un. Barletit) I Kompletuar

Me te preferuarat