Lista prane uet

300 Euro

  • 55.00 m2
  • Kati 2
  • 1+1 E Mobiluar

300 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Vasil Shanto, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Vasil Shanto", 1.28 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 55 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

380 Euro

  • 80.00 m2
  • Kati 5
  • 1+1 E Mobiluar

380 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Vasil Shanto, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Vasil Shanto", 1.28 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe prej 80 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

370 Euro

  • 80.00 m2
  • Kati 3
  • 1+1 E Mobiluar

370 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Vasil Shanto, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Vasil Shanto", 2.75 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 80 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

prane uet

Shtepi me qera

245 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 I Pabanuar Me Pare Tek Rr. E Barrikadave (afer Qendres) I Mobiluar (kati 2) Ndricim Sh

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1+2wc+bllk (ali Dem - Super Kompleks) Me Ashensor | Mobilim Cilesi Premium | Parket

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Liqeni ( Pavarotti ) Parkim

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

26,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Okazion. Gazoniere E Re Ne Pallat Te Ri Prane Rruges Se Barrikadave

18,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Apartament 1+1 Me Qera

290 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk, I Ri (fundi Blv. Te Ri - Jordan Misja) Mobilim Bashkekohore // Parket || Ko

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera,duplex. 21 Dhjetori

25,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Me Siperfaqe 71m2 Ne Rrugen Teodor Keko Ne Astir Prane Bar A

Me te preferuarat