Lista rruga bill klinton

350 Euro

  • 83.00 m2
  • Kati 1
  • 2+1 E Mobiluar

350 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Komuna e parisit, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Komuna e parisit", 2.10 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 83 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

400 Euro

  • 75.00 m2
  • Kati 3
  • 1+1 E Mobiluar

400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Liqeni i thate/Kopshti botanik", 2.10 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 75 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

400 Euro

  • 90.00 m2
  • Kati 3
  • 2+1 E Mobiluar

400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Kodra e Diellit, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Kodra e Diellit", 2.10 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 90 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

rruga bill klinton

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2bllk (vilat Amerikane - Rr. Elbasanit) 1 Post Parkimi - Parket / Kondicioner / Grila

370 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+bllk, Modern Me Çdo Gjë Te Re (mine Peza) Kuzh. E Kompletuar **jug - Lindje || Kondi

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1+garazhd Super Lux Tek Kopshti Zologjik ( Pavarotti )

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Ne Bllok ( Rruga Nikolla Tupe )

480 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek 21-dhjetori ( Frosina Plaku )

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Vilat Amerikane ( Terminali )

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek 21-shi ( Frosina Plaku )

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 1+1 Tek Rruga Elbasanit ( Tek Higjena )

420 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga E Dibrës, Tiranë 420 € /muaj Id: Pro23855

Me te preferuarat