Lista rruga e barrikadave

1,400 Euro

 • 153.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1, E Mobiluar

1,400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "21 Dhjetori/Rruga e Kavajes", 0.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe prej 153 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ...

350 Euro

 • 70.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1, E Mobiluar

350 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 0.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 70 m2, Ambjenti 1 E Mobiluar ...

350 Euro

 • 50.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, E Mobiluar

350 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 0.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2, Ambjenti 1 E Mobiluar ...

700 Euro

 • 102.00 m2
 • Kati 9
 • 2+1, E Mobiluar

700 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 0.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 9 dhe ka nje siperfaqe prej 102 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ...

500 Euro

 • 88.00 m2
 • Kati 8
 • 2+1, E Mobiluar

500 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri", 0.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 8 dhe ka nje siperfaqe prej 88 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ...

35,000 Leke

 • 50.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1, E Mobiluar

35,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 0.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2, Ambjenti 1 E Mobiluar ...

700 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 9
 • 2+1, E Mobiluar

700 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe", 0.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 9 dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ...

1,400 Euro

 • 152.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1, E Mobiluar

1,400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri", 103.30 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 6 dhe ka nje siperfaqe prej 152 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ...

1,400 Euro

 • 158.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1, E Mobiluar

1,400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri", 0.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe prej 158 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ...

rruga e barrikadave

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1 Te Fshn (st. Trenit) - Pllt I 2015 || Mobilim Cilesore || Kondicioner || Kuzhine E

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera Elitare: Super Apt 2+1+**2 Verand. (qender - Rr. Barrikadave) 80k Euro Investim **pll

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1+garazhd Super Lux Tek Kopshti Zologjik ( Pavarotti )

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Kopshti Zologjik ( Me Pamje Nga Kopshti Zologjik )

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë. Pri+24561

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 1+1 Tek Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 Ngjitur )

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Kompleksi Sima Com. Pri+24761

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga E Bogdanëve, Tiranë 750 € /muaj Id: Pro23902

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1+2 Tek 21-shi Rezidenca Alba

Me te preferuarat