Lista rruga irfan tomini

30,000 Leke

  • 70.00 m2
  • Kati 1
  • 1+1 E Mobiluar

30,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Vasil Shanto, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Vasil Shanto", 2.11 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 70 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

400 Euro

  • 120.00 m2
  • Kati 1
  • 3+1 Bosh

400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 3+1 Bosh

Vasil Shanto, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Vasil Shanto", 2.11 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 120 m2, Ambjenti 3+1 Bosh ...

350 Euro

  • 99.00 m2
  • Kati 8
  • 2+1 E Mobiluar

350 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Vasil Shanto, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Vasil Shanto", 2.11 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 8 dhe ka nje siperfaqe prej 99 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

rruga irfan tomini

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

20,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Shtepi Me Qera 1+1

17,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Shtepi Me Qera

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Zogu I Zi.

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Liqeni ( Pavarotti ) Parkim

18,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Hyrje 1+1 E Mobiluar Te Unaza E Re

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

166 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Apartament Sp 55 M2

Me te preferuarat