Lista rruga pjeter budi

30,000 Leke

  • 60.00 m2
  • Kati 2
  • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 1+1 Me Qera

Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Tirane - Jepet apartament 1+1 me qera. apartamenti ndodhen ne hyrje te qytetit studenti, shume prane ambasades gjermane. me elektroshtepiake te reja. i pershtatshem per cifte...

600 Euro

  • 60.00 m2
  • Kati 4
  • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apartament Per Qira Pas Ambasades Amerikane!

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Ofrojme apartament 1+1 per qira pas ambasades amerikane! organizohet ne nje sallon te bollshem me kuzhine te perbashket e dalje ne ballkon, nje dhome gjumi si dhe nje tualet te bollshem! ndodhet ne ...

500 Euro

  • 101.00 m2
  • Kati 4
  • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Rruga E Elbasanit Jepet 2+1 E Mobiluar 500 Euro

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - ▪︎tek rruga e elbasanit jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar totalisht ne gjendje shume te mire. ▪︎apartamenti pozicionohet ne katin e 5 me ashensor, ne zone te qete dhe te aksesueshme. k...Shtepi me qera

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare: Kati 2 (2+1) I Nje Vile Afer Amerikan 3 (kombinat - Turgut) Kuzh, & Tu

380 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+kuzh. Me Vete +2 Wc & Garazh (astir - Yzberisht) Pllt I Ri | I Kompletuar | Parket - K

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë ,tiranë. Pri+25772

35,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Rruga Besa Jepet Me Qera Ne Nje Vile, Kati I I-re 2+1+parkim Plotesisht I Nobiluar Ç𝐦

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Rruga Fortuzi Jepet Me Qera Kati I I-re I Nje Vile 1+1, E Mobiluar Ç𝐦𝐢𝐦𝐢 350

520 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Brand New: 1+1 Fiks Te Selvia (aldenti - Qender) Pllt I Ri (kati 9, Me Pamje) Tot. I Inves

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Hera E Pare Me Qera: 2+1+2wc & **1 Post Parkimi (qsut - Fakulteti I Mjeksise) Pllt V 2022

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc (liq. I Thate - Rr. Peti) Pllt I Ri (k.5, Ashensor) Me Super Pamje ** I Arreduar +

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Me Qera: 2+1 Fiks Perball Drj. Policise (myslym Shyr) I Mobiluar, Parket - Kondicioner** K

Me te preferuarat