Lista shtepi me qera 3 1

20,000 Leke

 • 500.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1, Pa Mobiluar

20,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1 Pa Mobiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio", 2.59 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 500 m2, Ambjenti 1 Pjeserisht ...

400 Euro

 • 420.00 m2
 • Kati 2
 • 4+1, E Mobiluar

400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 4 E Mobiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio", 4.14 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 420 m2, Ambjenti 4 E Mobiluar ...

2,000 Euro

 • 130.00 m2
 • Kati 5
 • 3+1, E Mobiluar

2,000 Euro - Shtepi Me Qera Ne Sarande 3 E Mobiluar

Qender, Sarande - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Sarande ne zonen e "Qender", 0.82 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe prej 130 m2, Ambjenti 3 E Mobiluar ...

35,000 Leke

 • 120.00 m2
 • Kati 1
 • 2+1, E Mobiluar

35,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2 E Mobiluar

Zone Periferike, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Zone Periferike", 1.88 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 120 m2, Ambjenti 2 E Mobiluar ...

shtepi me qera 3 1

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1 Te Fshn (st. Trenit) - Pllt I 2015 || Mobilim Cilesore || Kondicioner || Kuzhine E

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera Elitare: Super Apt 2+1+**2 Verand. (qender - Rr. Barrikadave) 80k Euro Investim **pll

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1+garazhd Super Lux Tek Kopshti Zologjik ( Pavarotti )

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Kopshti Zologjik ( Me Pamje Nga Kopshti Zologjik )

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë. Pri+24561

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 1+1 Tek Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 Ngjitur )

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Kompleksi Sima Com. Pri+24761

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga E Bogdanëve, Tiranë 750 € /muaj Id: Pro23902

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1+2 Tek 21-shi Rezidenca Alba

Me te preferuarat