Lista shtepi me qera

19,000 Leke

 • 10.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 E Mobiluar

19,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Qyteti Studenti/Vilat Gjermane, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Qyteti Studenti/Vilat Gjermane", 1.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 10 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

30,000 Leke

 • 70.00 m2
 • Kati 1
 • 2+1 E Mobiluar

30,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Brryli/Rruga Bardhyl", 0.07 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 70 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

20,000 Leke

 • 45.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 E Mobiluar

20,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio", 2.62 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 45 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

16,000 Leke

 • 36.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 E Mobiluar

16,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Laprake, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Laprake", 3.40 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 36 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

165 Euro

 • 45.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 E Mobiluar

165 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 2.62 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 45 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

20,000 Leke

 • 60.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 Bosh

20,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 Bosh

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 1.34 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 60 m2, Ambjenti 1+1 Bosh ...

200 Euro

 • 45.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 E Mobiluar

200 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe", 1.09 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 45 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

1,250 Euro

 • 271.00 m2
 • Kati 7
 • 3+1 E Mobiluar

1,250 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 3+1 E Mobiluar

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo", 0.86 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe prej 271 m2, Ambjenti 3+1 E Mobiluar ...

380 Euro

 • 107.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1 E Mobiluar

380 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "21 Dhjetori/Rruga e Kavajes", 1.41 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe prej 107 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

400 Euro

 • 150.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1 E Mobiluar

400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 7762.19 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 150 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

20,000 Leke

 • 60.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 Bosh

20,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 Bosh

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 1.34 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 60 m2, Ambjenti 1+1 Bosh ...

20 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 E Mobiluar

20 Euro - Shtepi Me Qera Ne Durres 2+1 E Mobiluar

Plepa, Durres - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Durres ne zonen e "Plepa", 3.52 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

500 Euro

 • 79.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 E Mobiluar

500 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "21 Dhjetori/Rruga e Kavajes", 1.09 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 79 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

250 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 E Mobiluar

250 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio", 2.53 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 75 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

shtepi me qera

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Liqeni ( Pavarotti ) Parkim

200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Garsionere Per Qira Tek Fakulteti I Shkencave!

200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 1+1,gjimnazi "partizani", Tiranë.

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Garzoniere, Bllok, Tirane

25,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Bulevardi Zogu I Pare (prane Ish Aluizmit)

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Me te preferuarat