Lista shtepi private

25,000 Leke

 • 68.00 m2
 • Floor 2
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Apartament 2+1 Me Qera Ne Ali Dem Prane Xhamise Se Ali Demit (prapa Ko

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirana - Ne zonen e ali demit prane xhamise ose prapa kompleksit mangalem jepet me qera apartament 2+1. siperfaqe 68 m2. kati 2 ne shtepi private me porte, shkalle dhe hyrje me vehte. organizohet:koridor shper...

25,000 Leke

 • 100.00 m2
 • Floor 1
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Apartament 2+1 Me Qera Ne Selite Prane Supermarket Xhangolli

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirana - Ne selite prane supermarket xhangolli jepet me qera apartament 2+1. kati 1 ne shtepi private me hyrje me vehte. siperfaqe 100 m2. organizohet: verande, koridor shperndares, dhome ndenieje me kuzhine, ...

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Floor 1
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Me Qera Shtepi Private Nje Kateshe 1+1 Tek Komuna E Parisit (id

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirana - Tek komuna e parisit, ne rrugen isuf vrioni, jepet me qera shtepi private nje kateshe 1+1, 1 tualet, oborr, me siperfaqe 90 m2, e mobiluar k.t tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje kerkohet ...

40,000 Leke

 • 75.00 m2
 • Floor 1
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Ndarje Qeraje 2 Goca ,(urgjente).

Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirana - Kerkoj 2 vajza per ndarje qeraje 1+1 shtepi private, zona shum e mir.. dhe shpia shum e mir. vetem whatsapp....

400 Euro

 • 61.00 m2
 • Floor 1
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Apartament Me Qera 1+1, Komuna Parisi, 400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirana - Agjencia morina jep me qira apartament 1+1,komuna e parisitdhenbsp; dhenbsp;400 eurodhenbsp;• tipologjia: 1+1• adresa:komuna e parisit• i mobiluar• kati 1•dhenbsp;dhenbsp;400 euro/muajdhenbs...

18,000 Leke

 • 100.00 m2
 • Floor 1
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Shtepi Private Me Qera,  Zona Transbalkanike, Vlore

Qender, Vlore - Shtepi private me qera,  zona transbalkanike, vlore. shtepia perbehet nga 1 kat dhe eshte e organizuar ne sallon-kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe oborr. shtepia eshte e mobiluar dhe e pajis...

50,000 Leke

 • 97.00 m2
 • Floor 2
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Apartament 2+1 Per Qira Ne 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirana - Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje shtepie private i mobiluar ...

400 Euro

 • 55.00 m2
 • Floor 3
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Hyrje 1+1 Me Qera Prane Pazarit Te Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirana - Kati 3 shtepi privatedhenbsp;sip 55 m2dhenbsp;cmimi 400€dhenbsp;...

30,000 Leke

 • 90.00 m2
 • Floor 1
 • , Emty

📄 Home for Rent - Qera, Hyrje 2 + 1, Tek Misto Mame, 30000 Leke/muaj

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirana - Agjencia imobiliare morina jep me qera, hyrje 2 + 1,dhenbsp; tek misto mame, 30000 leke/muajtipologjia 2 + 1adresa: rruga llazi miho, tek xhamia e reboshkati 1shtepi privatecmimi 30000 leke/muajinform...

50,000 Leke

 • 110.00 m2
 • Floor 2
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Shtepi Private Me Qera 3+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirana - Jepet shtepi private me qera 3+1 kati 2 110 m2 e mobiluar vendodhja : rruga "burgut". cmimi 500 mij leke muaj per me shume informacion : cel dhe whatsapp ...

400 Euro

 • 72.00 m2
 • Floor 1
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Qera, Apartament 1+1, Vasil Shant, Tiranë.

Vasil Shanto, Tirana - Ndodhet pas ish uet . informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 72.4 m2. • kati 1. • shtepi private. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 1 dhome gjumi. • tua...

30,000 Leke

 • 100.00 m2
 • Floor 1
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Jepet Shtepi Me Qera

Sauk, Tirana - Jepet shtepi 2+1 me qera 100 m² shtepi private e mobiluar kati 1 hyrje e ndare dhe 1 vend parikim shtepia ndodhet ne sauk te vjeter. preferohen familjar...

350 Euro

 • 90.00 m2
 • Floor 1
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Apartament 2+1+a Fresk, 350 Euro I Diskutueshem

Fresku/Linze, Tirana - Agjencia morina jep me qira apartament 2+1+a fresk, 350 euro• tipologjia: 2+1a• adresa: fresk• dhenbsp;i mobiluar• kati 1• shtepi private•dhenbsp;dhenbsp;350 euro/muaj i diskutushemdhenbsp...

40,000 Leke

 • 101.00 m2
 • Floor 1
 • , Furnished

📄 Home for Rent - Apartament 2+1 Me Qera Ne Laprake, Mbrapa Spitalit Ushtarak (id 02121)

Laprake, Tirana - Ne zonen e laprakes, mbrapa spitalit ushtarak, jepet me qera apartament 2+1, kati i pare i nje shtepie private, i ngritur me disa shkalle. apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem, se bashku ...Home for Rent

600 Euro

Home for Rent - Tirana

1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Pr

37,000 Leke

Home for Rent - Tirana

Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballko

500 Euro

Home for Rent - Tirana

Ne Zonen E Komunes Se Parisit Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 500 Euro

1,200 Euro

Home for Rent - Tirana

Vile 3 Kateshe (liq. I Thate -400m Radisson) **super Pamje & 5 Vende Parkimi - 4 Dh, Gjumi

350 Euro

Home for Rent - Tirana

Ne Zonen E Astirit Prane Kompleksit Green City Jepet Me Qera Kati I Iii-te I Nje Vile 1

47,000 Leke

Home for Rent - Tirana

*apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondici

700 Euro

Home for Rent - Tirana

2+1 ( Bllok - Pas Xhekos, Spar ) K2, Pllt I Ri - Ap I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket,

1,200 Euro

Home for Rent - Tirana

Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Park

1,250 Euro

Home for Rent - Tirana

Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premiu

Me te preferuarat