Lista spitali amerikan 2

430 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Amerikan 3 (id B220281)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Ne rrugen e kavajes, prane spitalit amerikan 3, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2, kati i 6, pallat i ri, me ashensor. organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, dhoma dytes...

350 Euro

 • 66.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Tek Spitali Amerikan 2 Apartament 1+1 Per Qira! Id: Billion2268

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Tek spitali amerikan 2 apartament 1+1 per qira! id: billion2268 mbrapa spitalit amerikan 2, ofrojme apartament 1+1 per qira. apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjen...

350 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1, Pa Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Tek 5 Maji Apartament 2+1 Per Qira! Id: Billion2265

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Tek 5 maji apartament 2+1 per qira! id: billion2265 apartament 2+1 per qira, me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregeta...

450 Euro

 • 93.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apartament 2+1+2 Me Qera Prane Pallatit Me Shigjeta Dhe Spitalit Ameri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati te ri prane spitalit amerikan 3 dhe pallatit me shigjeta. organizohet nga nje sallon i bollshem, ambjenti i gatimit i ndare me vete d...Shtepi me qera

460 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+*kuzh. Me Vete + 2 Wc (120 M2 Neto) Ne Vasil Shanto (kesh) **100% I Ri -- Kondicioner

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+**2wc & Vend Parkimi Te Ekonomiku (rr. Elbasanit) Pllt I Ri || Su

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1+garazhd Super Lux Tek Kopshti Zologjik ( Pavarotti )

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ambient Me Qera Per Zyra Ose Banim

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë. Pri+24561

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Shtepi Private 3+1 Ne Don Bosko

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartamenti 3+1+parkim, Liqeni I Thate, Tiranë. Pri+25049

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qira, Apartament 2+1+ Post Parkimi, Garda, Tirane. Pri+24830

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tiranë. Pri+25579

Me te preferuarat