Lista spitali amerikan 3

30,000 Leke

  • 100.00 m2
  • Kati 1
  • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 🔻jepet Kate Vile 1+1🔺 📍rruga Sabaudin Gabrani, Prane Spitali

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - 🔻jepet kate vile 1+1🔺 📍rruga sabaudin gabrani, prane spitali amerikan 3 🔹kati 1 i nje vile 3 kateshe 🔹 ashensor jo 🔹siperfaqa: 100 m2 ▫️organizohet: 🔹sallon dhe ...Shtepi me qera

1,200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt Totalisht I Ri: 1+1+bllk (kmpl. Fiori Di Bosco - Don Bosko) Pllt V. 2020 - Parket | Ar

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Apt 2+1+2wc& Depo - Me 3 Post Parkime, Te Joy Residence *teg - 100% I Ri, Arredim Dh

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë. Pri+24561

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Kompleksi Sima Com. Pri+24761

1,100 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Vile, Xhamllik, Tirane. Pri+24456

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane. Pri+26520

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera 2+1 Apartament - Penthouse, Modern I Ri 2+1+garazhd 2 Makina, Pallat Te Ri,

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Ne Qender Pran Gjimnazit Ismail Qemali

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera,apartament 2+1+2+ Post Parkimi Ne Unaze Te Re Una26729

Me te preferuarat