Lista spitali qsut

500 Euro

  • 99.00 m2
  • Kati 5
  • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Super Ap 2+1 Tek Qsut ( Tek Spitali I Femijeve ) Zirkon

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Apartament 2+1 tek qsut (tek spitali i femijeve )tek kompleksi zirkon ,kati i 5-te banim e pa banuar me pare ,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 500 euro te perfshire dhe 15%...

320 Euro

  • 90.00 m2
  • Kati 3
  • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Super Ap 2+1 Tek Spitali Amerikan 2 ( Qsut)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Jepet me qera super apartament 2+1 te rruga njazi meka, mbrapa spitalit amerikan 2 kati 3 banim pallat i ri ashensor plotesisht i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha elektroshtepiaket e ...Shtepi me qera

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikonstruktuar Me Cdo Gje

850 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parke

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Kompleksi Sima Com. Pri+24761

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë ,tiranë. Pri+25772

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane. Pri+26520

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera 2+1+2 Apartament - Penthouse, Modern I Ri 2+1+garazhd 2 Makina, Pallat Te Ri

5,000 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Vilë, Akacia Hills, Tiranë 5,000 € Pro19981

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 3+1 Ne Bllok ( Spar )

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+2, Kompleksi Fiori Di Bosco, Tiranë 450 € /muaj Id: Pro25710

Me te preferuarat