Lista tregu elektrik

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 🔻jepet Me Qera Apartament 2+1🔺 📍tregu Elektrik. Rr Todi S

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - 🔻jepet me qera apartament 2+1🔺 📍tregu elektrik. rr todi shkurti 🔹pallat i ri 🔹kati 4 🔹 ashensor po 🔹siperfaqa bruto: 90m2 ▫️organizohet: 🔹sallon dhe ...

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apartament 2+1 Me Qera 400 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet me qira apartament 2+1 pranë tregut elektrik kati 4 e mobiluar Çmimi 400 euro morina real estate ...

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 🔻jepet Me Qera Apartament 2+1🔺 [id Aslmna 4874]

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - 🔻jepet me qera apartament 2+1🔺 📍tregu elektrik. rr todi shkurti 🔹pallat i ri 🔹kati 4 🔹 ashensor po 🔹siperfaqa bruto: 90m2 ▫️organizohet: 🔹sallon dhe ...

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 🔻jepet Me Qera Apartament 2+1🔺📍tregu Elektrik. Rr Todi Shku

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - 🔻jepet me qera apartament 2+1🔺 📍tregu elektrik. rr todi shkurti 🔹pallat i ri 🔹kati 4 🔹 ashensor po 🔹siperfaqa bruto: 90m2 ▫️organizohet: 🔹sallon dhe ...

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Super Ap 2+1 Tek Tregu Elektrik Comp Grand ( Todi Shkurti )

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet me qera super apartament 2+1 tek rruga todi shkurti, kompleksi grand (midis tregut elektrit dhe qytet studenti) me siperfaqe totale 90m2 kati 4banim pallat i ri ashensor ploteshisht i m...

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E Tregut Elektrik, 400 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Apartament 2+1 me qera ne zonen e tregut elektrik .informacion mbi apartamentin :dhenbsp;- siperfaqe 90 m2dhenbsp;- kati i 4dhenbsp;- pallat i mireadministruar me ashensordhenbsp;organizimi i apartame...

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 🔻jepet Me Qera Apartament 2+1🔺 📍tregu Elektrik [id Enlmnf 48

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - 🔻jepet me qera apartament 2+1🔺 📍tregu elektrik. rr todi shkurti 🔹pallat i ri 🔹kati 4 🔹 ashensor po 🔹siperfaqa bruto: 90m2 ▫️organizohet: 🔹sallon dhe ...

400 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Jepet Me Qera Apartament 2+1[id Lm 487]

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - 🔻jepet me qera apartament 2+1🔺 📍tregu elektrik. rr todi shkurti 🔹pallat i ri 🔹kati 4 🔹 ashensor po 🔹siperfaqa bruto: 90m2 ▫️organizohet: 🔹sallon dhe ...Shtepi me qera

1,200 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt Totalisht I Ri: 1+1+bllk (kmpl. Fiori Di Bosco - Don Bosko) Pllt V. 2020 - Parket | Ar

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Apt 2+1+2wc& Depo - Me 3 Post Parkime, Te Joy Residence *teg - 100% I Ri, Arredim Dh

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë. Pri+24561

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Kompleksi Sima Com. Pri+24761

1,100 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Vile, Xhamllik, Tirane. Pri+24456

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane. Pri+26520

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera 2+1 Apartament - Penthouse, Modern I Ri 2+1+garazhd 2 Makina, Pallat Te Ri,

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Ne Qender Pran Gjimnazit Ismail Qemali

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera,apartament 2+1+2+ Post Parkimi Ne Unaze Te Re Una26729

Me te preferuarat