Lista xhamlliku

30,000 Leke

  • 80.00 m2
  • Kati 3
  • 3+1 Bosh

30,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 3+1 Bosh

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio", 1.72 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 80 m2, Ambjenti 3+1 Bosh ...

20,000 Leke

  • 50.00 m2
  • Kati 1
  • 1+1 Pa Mobiluar

20,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 Pa Mobiluar

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio", 1.72 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2, Ambjenti 1+1 Pjeserisht ...

xhamlliku

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

20,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Shtepi Me Qera 1+1

17,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Shtepi Me Qera

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Zogu I Zi.

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Liqeni ( Pavarotti ) Parkim

18,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Hyrje 1+1 E Mobiluar Te Unaza E Re

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

166 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Apartament Sp 55 M2

Me te preferuarat