Lista

26,000 Leke

 • 41.00 m2
 • Kati 2
 • 1+0 E Mobiluar

26,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+0 E Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri", 0.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 41 m2, Ambjenti 1+0 E Mobiluar ...

18,000 Leke

 • 60.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 E Mobiluar

18,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 1.61 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 60 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

250 Euro

 • 50.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 E Mobiluar

250 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Don Bosko, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Don Bosko", 1.72 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

18,000 Leke

 • 100.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 Pa Mobiluar

18,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 Pa Mobiluar

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Brryli/Rruga Bardhyl", 2.06 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2, Ambjenti 2+1 Pjeserisht ...

290 Euro

 • 80.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 E Mobiluar

290 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 2.27 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 80 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

25,000 Leke

 • 71.00 m2
 • Kati 7
 • 1+1 E Mobiluar

25,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Astiri/Unaza e re/Teodor Keko", 2.98 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe prej 71 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

24,000 Leke

 • 64.00 m2
 • Kati 1
 • 2+1 E Mobiluar

24,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Don Bosko, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Don Bosko", 1.51 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 64 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

320 Euro

 • 110.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1 E Mobiluar

320 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Rruga e Elbasanit/Ambasada USA", 1.75 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 6 dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

250 Euro

 • 120.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1 E Mobiluar

250 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ysberisht/Kombinat/Selite", 3.81 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe prej 120 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

400 Euro

 • 102.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 E Mobiluar

400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo", 8654.94 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 102 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

30,000 Leke

 • 80.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 E Mobiluar

30,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 1.34 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 80 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

300 Euro

 • 70.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

300 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Rruga e Durresit/Zogu i zi", 0.84 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 70 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

40,000 Leke

 • 80.00 m2
 • Kati 1
 • 2+1 E Mobiluar

40,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Rruga e Durresit/Zogu i zi", 1.40 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 80 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

25,000 Leke

 • 70.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 E Mobiluar

25,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 E Mobiluar

Don Bosko, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Don Bosko", 1.91 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe prej 70 m2, Ambjenti 1+1 E Mobiluar ...

Shtepi me qera

245 Euro

Shtepi me qera - Tirane

1+1 I Pabanuar Me Pare Tek Rr. E Barrikadave (afer Qendres) I Mobiluar (kati 2) Ndricim Sh

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt 2+1+2wc+bllk (ali Dem - Super Kompleks) Me Ashensor | Mobilim Cilesi Premium | Parket

1,500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Liqeni ( Pavarotti ) Parkim

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

26,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Okazion. Gazoniere E Re Ne Pallat Te Ri Prane Rruges Se Barrikadave

18,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Apartament 1+1 Me Qera

290 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2wc+2bllk, I Ri (fundi Blv. Te Ri - Jordan Misja) Mobilim Bashkekohore // Parket || Ko

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera,duplex. 21 Dhjetori

25,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Me Siperfaqe 71m2 Ne Rrugen Teodor Keko Ne Astir Prane Bar A

Me te preferuarat