Lista

25,000 Leke

 • 130.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Jepet Shtepi Private Me Qera 2+1 Siper Pallateve Te Kontakt Te Ali Dem

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - 2-dhoma gjumi 1-kuzhine 1-banjo 1-sallon i madh 1-verand e madhe +1 nje dhome ne bodrum mund te perdoret per te vendosur gjera ose vegla pune dritare dopio xham me grilla ndricim natyral pr...

600 Euro

 • 105.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane. Pri+26520

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Apartament per qera 2+1 me vendodhje tek liqeni i thate, tirane. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 2 banim • sipërfaqe: 105 m2 • kubaturë e rregullt organizimi :...

25,000 Leke

 • 45.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Tek Rruga Njazi Meka, Prane Postes Allia

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Jepet apartament me qera 1+1dhenbsp; tek rruga njazi meka, prane postes allias || kati 1 (pallat 5 katesh)|| hyrja eshte e mobiluar || zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje j...

600 Euro

 • 90.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Super Ap 2+1 Tek Kafe Europa ( Sheshi Skenderbej )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane - Apartament 2+1 tek kafe europa ne qender ( sheshi skenderbej ) e mobiluar me te gjitha kushtet ,kati i 6 -te banim per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 600 euro ...

20,000 Leke

 • 50.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Apartament Me Qera 1+1 Unaza E Madhe

Zone Periferike, Tirane - Zona/rruga : rruga nikolle mekjashi hyrja 50m2 eshte e ndare: 1 dhome gjumi 1 guzhine dhe dhome ndenjeje 1 banjo 1 ballkon mjaft i bollshem vend parkimi ...

700 Euro

 • 130.00 m2
 • Kati 7
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Kompleksi Sima Com. Pri+24761

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në unazën e re, kompleksi sima-com.informacion mbi apartamentin:• kati i 7• sipërfaqja e apartamentit 129.97 m2.apartament...

25,000 Leke

 • 65.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 🔺️jepet Me Qera Apartament 1+1🔺 📍 Rr Siri Kodra Rrugica Bes

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - 🔺️jepet me qera apartament 1+1🔺 📍 rr siri kodra rrugica besa 🔹private 🔹kati 1 🔹 ashensor jo 🔹siperfaqa bruto: 65m2 ▫️organizohet: 🔹️ sallon dhe ambjen...

25,000 Leke

 • 80.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - 🏠 Jepet Shtepi 2+1 Me Qera Te Tregu Elektrik, Tirane

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - 🏠 jepet shtepi 2+1 me qera te tregu elektrik, tirane 🏷 Çmimi: 25.000 leke 📐 sipërfaqe: 80 m2 🛋 e mobiluar ☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë. ...

500 Euro

 • 99.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Super Ap 2+1 Tek Qsut ( Tek Spitali I Femijeve ) Zirkon

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Apartament 2+1 tek qsut (tek spitali i femijeve )tek kompleksi zirkon ,kati i 5-te banim e pa banuar me pare ,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 500 euro te perfshire dhe 15%...

25,000 Leke

 • 45.00 m2
 • Kati 0
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Jepet Me Qera Hyrje Ne Banese Private

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet me qera banese private kati 0 ( perdhe )siperfaqe 45 metra 2, apartament 1+1 i mobiluar ,cmimi 25.000 leke te reja dritat dhe uji nuk perfshihen ne cmimadresa : rruga “kasem luga” ...

13,000 Leke

 • 75.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Kerkoj Nje Djal Per Ndarje Qeraje

Don Bosko, Tirane - Kerkoj nje djal per ndarje qeraje shtepia eshte 1+1 dhe ndodhet ne don bosko eshte e kompletuar me te gjitha kushtet dhe ndodhet ne nje zon shume te mir te interesuarit te kontaktojn ne watcup 0...

700 Euro

 • 96.00 m2
 • Kati 4
 • 3+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Super Ap 3+1 Ne Bllok ( Spar )

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet me qera apartament 3+1 ne bllok, mbrapa spar apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim pallat 4 katesh ka nje siperfaqe totale 96m2 plotesisht i mobiluar ne menyre moderne dhe i kompletuar ...

300 Euro

 • 100.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Super Ap 2+1 Tek Burgu 313 ( Vangjel Gjikonti )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet me qera super apartament 2+1 tek rruga vangjel gjikonti, prane burgut 313 me siperfaqe totale 100 m2 plotesisht i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme org...

400 Euro

 • 104.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1, E Mobiluar

📄 Shtepi me qera - Qera, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tirane Una29189

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Disponojmë apartament 2+1 për qera ne unaze te re pozicionuar tek kompleksi fratari informacion mbi apartamentin: • siperfaqe e apartamentit: 104m2 • kati 5 • mobilim i ri • me kondi...Shtepi me qera

900 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikonstruktuar Me Cdo Gje

850 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parke

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Kompleksi Sima Com. Pri+24761

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë ,tiranë. Pri+25772

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thate, Tirane. Pri+26520

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera 2+1+2 Apartament - Penthouse, Modern I Ri 2+1+garazhd 2 Makina, Pallat Te Ri

5,000 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Vilë, Akacia Hills, Tiranë 5,000 € Pro19981

700 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 3+1 Ne Bllok ( Spar )

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Qera, Apartament 2+1+2, Kompleksi Fiori Di Bosco, Tiranë 450 € /muaj Id: Pro25710

Me te preferuarat