Lista 2+1 bosh

350 Euro

 • 75.00 m2
 • Kati 4
 • 2+1 Bosh

350 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 Bosh

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Brryli/Rruga Bardhyl", 1.24 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 75 m2, Ambjenti 2+1 Bosh ...

400 Euro

 • 134.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1 E Mobiluar

400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Rruga e Durresit/Zogu i zi, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Rruga e Durresit/Zogu i zi", 1.20 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 6 dhe ka nje siperfaqe prej 134 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

450 Euro

 • 115.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 Bosh

450 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 Bosh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "21 Dhjetori/Rruga e Kavajes", 1.41 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 115 m2, Ambjenti 2+1 Bosh ...

450 Euro

 • 96.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1 E Mobiluar

450 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 0.63 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe prej 96 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

400 Euro

 • 93.00 m2
 • Kati 5
 • 2+1 Bosh

400 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 Bosh

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo", 0.86 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe prej 93 m2, Ambjenti 2+1 Bosh ...

350 Euro

 • 107.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 Bosh

350 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 Bosh

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Astiri/Unaza e re/Teodor Keko", 3.17 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 107 m2, Ambjenti 2+1 Bosh ...

800 Euro

 • 400.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 E Mobiluar

800 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ali Demi/Tregu Elektrik", 1.18 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 400 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

500 Euro

 • 101.00 m2
 • Kati 6
 • 2+1 E Mobiluar

500 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja", 1.82 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 6 dhe ka nje siperfaqe prej 101 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ...

500 Euro

 • 115.00 m2
 • Kati 3
 • 2+1 Bosh

500 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 Bosh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "21 Dhjetori/Rruga e Kavajes", 0.69 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 115 m2, Ambjenti 2+1 Bosh ...

2+1 bosh

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kat Me Qera I Nje Vile Ne Tirane

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Rrugen 5 Maj

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Kati I 3 I Nje Vile

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Okazion. Me Qera Apartament 2+1 Ne Pallat Te Ri, Rruga E Kavajes - Perball Kompl Deliorgji

30,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Kerkoj Nje Vajze Per Ndarje Qeraje Te Jete E Punesuar

750 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament Me Qira 1+1 Ne Bllok

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Super Ap 2+1 Tek Brryli ( Tek Elda )

Me te preferuarat