Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 1+1 prane Qsut


Pagesa 18,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 05/04/2021 10:05 Post ID: 30320 Lexime 756

Jepet me qera apartament 1+1 tek spitali amerikan 2

Apartametni eshte totalisht I mobiluar dhe ndodhet ne nje gjendje shume te
mire,Apartamenti ndodhet ne katin e pare te njr vile.Perbehet nga nje dhome
gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo.Per nje vizite ne prone jeni te liutur te  na kontaktoni ne numrin tone te cel


Agent ID: 145

photo

Njoftimi ID: 30320

Shtepi me qera

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ Per 2 Makina (pallat

490 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte - Pallat I Ri - Me P

Me te preferuarat