Shtepi me qera - Apartament Me Qera 1+1 Tek Rruga E Kavajes (ID B21019) Tirane


Pagesa 240 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja Pa Mobiluar
Siperfaqa 86.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 04/05/2021 22:39 Post ID: 32052 Lexime 368

Tek Rruga e Kavajes, prane Condor Center jepet me qera apartament 1+1 ,ne pallat te ri, kati 7. Siperfaqe 86 m2, 1 dhome, 1 banjo, sallon dhe kuzhine, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar, eletroshtepiake te nevojshme, ashensor, sistem kapot, kondicioner. Apartamenti gjendet ne nje zone shume te kerkuar dhe e rrethuar nga sektoret e sherbimeve. Preferohen familjare

Jepet me qera      240 euro/30 000 leke


Agent ID: 5909

photo

Njoftimi ID: 32052

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat