Shtepi me qera - TEK 5 MAJI, GARSONIERE PER QIRA! ID: Billion578


Pagesa 160 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 35.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
INFO Data: 01/05/2021 17:18 Post ID: 32797 Lexime 580

TEK 5 MAJI, GARSONIERE PER QIRA!

ID: Billion578

Tek 5 Maji jepet garsoniere me qira. Garsonierja ka nje nje vendodhje shume te favorshme ne nje zone qe ofrone te gjitha facilitetet e nevojshme dhe eshte mjafe e qete. Garsonierja ka nje siperfaqe 35m2 dhe ka nje orjentime jug- lindje i cili eshte mjafte i favorshem per te siguruar nje ambjente te mire ndricuar. Ambjenti perbehet nga nje dhome kryesore e cila ka vetem kundrabufen, tualet dhe nje ballkone me pamje nga rruga. Eshte e pabanuar e pare ndodhet ne katin e trete teknike . Ka cilesi te mire ndertimi dhe ndodhet ne nje godin te mire admiistruar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

https://billionrealty.al/property/1953/tek-5-maji-garsoniere-per-qira-billion578.html


Njoftimi ID: 32797

Shtepi me qera

330 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I Investuar: Parket,

1,400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore || Arreduar Me Arkit

Me te preferuarat