Shtepi me qera - Apartament 1+1 & 2+1, Lungomare, Pamje nga deti


Pagesa 70 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 10
Qyteti - Zona Vlore - Lungomare
Adresa Rruga Murat Terbaci, Vlore, Albania - Harta
INFO Data: 28/05/2021 11:37 Post ID: 36068 Lexime 262

Apartament 2+1&1+1 me mobilim modern, ne Lungomare, prane shkolles se Marines. Apartamenti ka dhome gjumi,sallon,kuzhine te kompletuar , 2 tualete dhe ballkon me pamje nga deti.

Apartamenti 2+1 Me Guzhine
01-20 Qershor Cmimi 50 Euro Nata
21Qershor -20 Korrik Cmimi 60 Euro Nata
21 Korrik -30 Gusht 70 Euro Nata
01 Shtator -30 Shtator 50 Euro Nata

Apartament 1+1 Me Guzhine
01-20 Qershor Cmimi 35 Euro Nata
21Qershor -20 Korrik Cmimi 45 Euro Nata
21 Korrik -30 Gusht 50 Euro Nata
01 Shtator -30Shtator 35 Euro Nata
Agent ID: 9134

photo

Njoftimi ID: 36068

Shtepi me qera

500 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

550 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament I Super Investuar Me Arkitekt - 2+1+bllk Tek Kopshti Botanik | Parket | Kondici

Me te preferuarat