Shtepi me qera - PERFEKT! Jepet me qera apartament 2+1 Ali demi afer kushtrimin e lirise Me siperfaqe 80 m2...


Pagesa 30,000 Leke
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Dem - Harta
INFO Data: 25/07/2021 15:40 Post ID: 40593 Lexime 503

PERFEKT!


Jepet me qera apartament 2+1 Ali demi afer kushtrimin e lirise

Me siperfaqe 80 m2 kati 2
Organizohet:

•Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.

•2 dhome gjumi

•1 tualet 

•1 ballkon


Ofrohet:

•  i mobiluar

•me ashensor

•kondicioner

•Super Mobilim

•Mobilim Bashkohor 
Cmimi qera: 30000Leke   ALL + 1 muaj garanci


ID KD 157Agent ID: 3438

photo

Njoftimi ID: 40593

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Elbasanit) - Parket

Me te preferuarat