Shtepi me qera - Apartament me qera te Komuna e Parisit


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit - Harta
INFO Data: 12/09/2021 22:11 Post ID: 44456 Lexime 781

Ne nje nga zonat me te mira, te Komuna e Parisit japim me qera apartament 1+1

I mobiluar me te gjitha kushtet e pershtatshme dhe elektroshtepiaket. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone.


Agent ID: 10

photo

Njoftimi ID: 44456

Shtepi me qera

450 Euro

Shtepi me qera - Tirane

2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te

400 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Elbasanit) - Parket

Me te preferuarat