Shtepi me qera - Qira / Apa 1+1 / Bulevardi i Ri / ID Ap4011446


Pagesa 280 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 43.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi i Ri, Rruga Gjon Milli - Harta
INFO Data: 18/10/2021 11:53 Post ID: 47637 Lexime 2422


Jepet me qera Apartament 1+1, Bulevardi i Ri, Rruga Gjon Milli, sipërfaqja totale 43m², kati 1-të i një vile, e mobiluar, kondicioner, e shtruar me pllaka, tualet me dritare. Hyrja është e përshtatshme për 2-3 persona.ID prone Ap4011446Njoftimi ID: 47637

Shtepi me qera

800 Euro

Shtepi me qera - Tirane

I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Cdo Gje E Re (100% E Paperdorur) ||

600 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apt I Ri, 2+1+depo (106m2) Te Liqeni I Thate < I Rinovuar Dhe Dizenjuar Me Arkitekt || Pll

Me te preferuarat